Działalność

Członkowie Międzywydziałowego Koło Naukowego "DaniE - Dane i Eksploracja" na wyjeździe szkoleniowym w Karpaczu, 2010.

 1. Czym się zajmujemy?
  Jak sama nazwa koła wskazuje szeroko pojętą analizą oraz eksploracją danych. W szczególności nasze projekty obejmować będą swoją tematyką:
  • hurtownie danych
  • sztuczną inteligencję,
  • analizę sieci społecznych
  • systemy inteligentne,
  • ...

 2. Dla kogo jest DaniE?
  Zapraszamy głownie studentów 2-5 roku kierunku informatyka. Dodatkowym warunkiem jest by studenci, którzy chcą uczestniczyć w pracach koła nie mieli poważnych zaległości w realizacji toku studiów.

 3. Dlaczego warto działać w Kole?
  Jeśli zastanawiała Cie konstrukcja inteligentnego systemu wspomagającego decyzje, od zawsze marzyłeś o graniu na giełdzie automatycznymi algorytmami, chciałeś nauczyć się perfekcyjnie analizować dane to masz niepowtarzalną szansę by korzystając z doświadczenia i wiedzy pracowników Zakładu Systemów Informacyjnych osiągnąć ten cel. Jeśli jakiś aspekt analizy lub ekstrakcji danych interesuje Cię szczególnie to włączenie się w prace Koła pozwoli Ci poszerzyć wiedzę na ten temat. Działalność w Kole Naukowym dodatkowo umożliwi Ci zdobycie umiejętności pracy w zespole oraz stworzy możliwość współpracy w ramach wielu projektów realizowanych przez Nasz zespół.
  Udział w pracach Koła naukowego umożliwi Ci zdobycie wiedzy, która będzie wymagana na późniejszych latach studiów, a także na praktyczne wykorzystanie wiedzy już zdobytej.
  W niektórych przypadkach będzie istaniała możliwosć kontynuowania tematyki poruszanej w ramach Koła w trakcie póżniejszych projektów, a może nawet pracy dyplomowej.

  Oczywiście działalność w Kole Naukowym pozwoli Ci zdobyć doświadczenie, którym warto będzie sie pochwalić w swoim CV.